• Dolar Alış 31.3424TL
  • Dolar Satış 31.2173TL
  • Euro Alış 33.8913TL
  • Euro Satış 33.7561TL

Yıldızlı Projeler Yarışması Perşembe Günü Başlıyor

Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü’nin düzenlediği ve 2009 senesinden bu yana düzenli olarak yürütülen Yıldızlı Projeler Yarışması, öğrencilerin projelerinin hayata geçmesi konusunda onlara destek olarak bu projelerin ürüne dönüşmesinde rol oynayan, Start-upların projelerine destek olan, üniversite-sanayi iş birliğini somutlaştıran, genç ve pratik beyinlerin rekabet ettiği bir yarışmadır.

Öğrenci Projeleri ve Start-up olmak üzere iki ana kategoride düzenlenecek olan yarışmanın her iki kategorisinde de birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülleri final günü verilecektir.

Bilişimden makinaya, enerjiden sağlığa, elektrikten kimyaya her dalda, alanlarında uzman isimler tarafından objektif bir şekilde değerlendirileceği Yıldızlı Projelerde, insanlığa hizmet edecek ve ihtiyaçlara çözümler getiren en güzel projeler seçilecek.

10 Aralık 2020 perşembe günü 10:00’da 12.si düzenlecek olan yarışmada jürilik yapacak ekipler arasında Social Enterprises LLC’den Özgü Uçar ve Mustafa Emre Selek de yer alıyor.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN