• Dolar Alış 32.2938TL
  • Dolar Satış 32.1649TL
  • Euro Alış 35.0333TL
  • Euro Satış 34.8935TL

TÜRKLERDEN SAKLIYORLAR! ÇİN DEKİ TÜRK PİRAMİTLERİ – BÜYÜK SIR

ÇİN’DEKİ TÜRK PİRAMİTLERİ İÇİNDEN ÖYLE BİRŞEY ÇIKTI Kİ, GÖZLERİNİZE İNANAMAYACAKSINIZ. TÜRKLERDEN SAKLIYORLAR! ÇİN DEKİ TÜRK PİRAMİTLERİ – BÜYÜK SIR

ÇİN’DEKİ TÜRK PİRAMİTLERİ İÇİNDEN ÖYLE BİRŞEY ÇIKTI Kİ, GÖZLERİNİZE İNANAMAYACAKSINIZ. TÜRKLERDEN SAKLIYORLAR! ÇİN DEKİ TÜRK PİRAMİTLERİ – BÜYÜK SIR

Çin’deki Beyaz Piramitleri Türk ve dünya gündemine getirenin Oktan Keleş olduğu artık herkes tarafından kabul edilen bir hakikattir…

Bugüne kadar pek çok spekülasyona sebep olan ‘beyaz piramitler‘ çok tartışıldı. Kimisi gerçek dedi, kimisi yok dedi. Bazı araştırmacılar ise, Çin’in bu piramitlerdeki  çok önemli bilgilerin açığa çıkmaması için büyük bir çaba gösterdiğini ve  bunun için bu piramitleri ve içindeki bilgileri gizlediğini söyledi.

Bu konuda anlatıla gelen bilgiler şöyle; (burada anlatılan bilgilerin doğruluğu veya yanlışlığı konusunda şimdiye kadar elimizde kesin bilgiler yoktu.) Çinin Xian bölgesinde, 300 metre olduğu söylenen dev bir piramit ve etrafında çeşitli boyutlarda  pek çok piramitler olduğu ifade edilmektedir. Bu piramitler Orta Amerika’daki piramitler gibi düz bir tepeye sahiptir. Bu piramitlerin 5000-6000 yıllık oldukları tahmin edilmektedir.

Dünya tarihinde ilk defa, Çin’deki  eski Türk topraklarında bulunan piramitlerden birinin yakınına sokulduk. Yakınına sokulmakla kalmadık, içine de girdik. Çin’de bir çok  piramit bulunmakta ve bunların bir çoğu irili ufaklı çeşitli büyüklüktedirler. Gerçeği söylemek gerekirse, toplam kaç tane olduklarını ve büyüklüklerini tam olarak bilmemekteyiz. Fakat bildiğimiz bir şey var; uzun uğraşlar sonucunda bunlardan bir tanesi hakkında önemli bazı bilgi ve kanıtlara ulaştık.

‘İlim Çin’de bile olsa gidiniz alınız’ emri, Peygamberimizin (S.A.V)  emri ise;  peygamberi bir yönlendirme ile bir mesaj taşımıyor mu? Sadece bu yüzden art niyetli kişiler tarafından, bu hadisi şerif, inkâr ediliyor olabilir mi?

 “Orası aslında Türklerin atalarına ait mezarlık. İçeride mumyalar var, piramidin içi çok soğuk, orada ayrıca, Türklerin atalarına ait resim ve yazıların olduğunu” söylüyor. Bahsettiği “yazıların ve mumyaların, sadece bir bölümde olduğunu, diğer bölümlerin kapalı olduğunu” söylüyor. Ayrıca şu bilgileri veriyor; “küçükken, köyde hastalanan çocukları bu piramidin içine götürüp, mumyaların yanında bir müddet beklettikten sonra, hasta çocukların iyileştiklerini” anlatıyor. “Kendilerinin de küçükken abisini götürdüklerini” söylüyor. “Piramidin içinde bir çok yazı ve erimiş tabletlerin birbirlerine yapıştıklarını” belirtiyor. Ve ihtiyar çok ilginç bir şey daha anlatıyor:

 Bu yaşlı Çinli’nin dedesi, 120 yaşında ölmüş.Yaşlı Çinli, dedesinden şunları dinlemiş: “Bu yapıların (piramitlerin), Türklerin atalarına ait  dünyada kurulan ilk kütüphane olduğunu” söylermiş.

 Yine yaşlı Çinli’nin dedeleri, taşlarda yazılan bir efsaneden söz ederlermiş. O efsanede;

  “Türklerin, Güneşin batmasına yakın bir zamanda, orduları ile buralara tekrar geleceklerini, Türklerin Doğu’ya, Asya’ya ve Dünya’ya hakim olacakları” anlatırlarmış…

 SONUÇ:

 Yukarıda anlattıklarımız, ancak sizlerle paylaştığımız bölümlerdir. Bu kısa araştırmalarımız sonucunda, yetersiz olsa da, edindiğimiz bilgi, mezar odasındaki kayanın üzerindeki yazılardan bir bölümünün, 2023 yılına işaret etmesidir. Figürlerden çıkarılan sonuç ise, bir Türk hakimiyeti olasılığıdır. Yine kayalarda, Piri Reis’in haritasına benzer haritaların olması oldukça dikkat çekicidir. Kendi dönemlerinde, bilim ve teknikte çok ileri gitmiş bir medeniyetin izlerini görmek mümkündür. Mısır piramitleri, Firavun’un şeytani bir yapısı olarak bilinmektedir. Türk piramitleri ise, onlara karşı bir ilim yuvası mıdır?  Bu konuları uzmanlar araştırmalıdır? Eğer 2023 yılında bir Türk hakimiyeti sırrına vakıf olunduysa, acaba 2012 Marduk hikâyeleri, bu hakimiyeti engellemek için mi üretilmiştir? Yoksa bu konuda bir operasyon mu yapılacaktır? (Dünyayı kaosa sürükleyecek bir nükleer  güç saldırısı yapıp, sonra da Marduk çarptı mı diyecekler?)

 Yine edinilen bilgiler, Çinlilerin  piramitlerin bulunduğu alana radyasyon serpiştirdiği, (oraya kimse girmemesi için) söylenilmektedir.

En son gelişmeleri takip etmek için Instagram kanalımız: amerikadabugun

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN