• Dolar Alış 31.1071TL
  • Dolar Satış 30.9829TL
  • Euro Alış 33.6729TL
  • Euro Satış 33.5385TL

Türk Doktordan Umut Verici Paylaşım

Corona virüs aşısı için çalışan Prof. Dr. Ercümen Ovalı gelişmeleri sosyal medya hesabından duyurdu. Ovalı, “7 gün 16 saat laboratuvarda çalıştıktan sonra artık kurduğumuz sistemin güvenli olduğu kanıtlandı” dedi.

Coronavirüs aşısını üretmek için ekibiyle birlikte karantinada çalışmalar yürüten Prof. Dr. Ercümen Ovalı’dan Türkiye’yi rahatlatıcak bir paylaşım geldi.

Twitter hesabından açıklama yapan Ovalı, “Artık kurduğumuz sistemin güvenli olduğu kanıtlandı. Şimdi kahramanlarım içeri giriyor. 23 Nisan için sözleştik” dedi.

Corona virüs aşısı geliştirmek için ekibiyle birlikte laboratuvarda kendini karantinaya alan Prof. Dr. Ercüment Ovalı, bu sabah Türkiye’yi heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu.

Ovalı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “7 gün 16 saat laboratuvarda çalıştıktan sonra artık kurduğumuz sistemin güvenli olduğu kanıtlandı. Şimdi kahramanlarım içeri giriyor. Kaldığım yerden onlar devam edecek. İlk ekip @YurtseverBulut, Gözde, Recai, sonra sayıları kademeli olarak artacak. 23 Nisan için sözleştik” ifadelerini kullandı.

Aşı için çalışan Türk profesörden heyecanlandıran paylaşım
AmerikadaBugun.com
Asil Burak Yürük
SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN