• Dolar Alış 31.3424TL
  • Dolar Satış 31.2173TL
  • Euro Alış 33.8913TL
  • Euro Satış 33.7561TL

Trump’ın Ablasının Ses Kayıtları Ortaya Çıktı

Eski federal yargıç Maryanne Trump Barry’nin erkek kardeşini çok sert ifadelerle eleştirdiği ses kayıtları kamuoyuna sunuldu.

Washington Post’un haberine göre, yeğeni Mary L. Trump tarafından gizlice kaydedilen görüşmelerde Barry, ABD Başkanı Trump’ı “sahtekar” ve “zalim” diye niteledi. Kardeşinin uyguladığı, ABD’ye girmek isteyen göçmenlerin çocuklarının sınırda ailelerinden ayrılmasını içeren göçmen politikasını eleştiren Barry “Hiçbir prensibi yok. Hiç, hiç” ifadelerini kullandı.

“Donald zalim”

Kardeşiyle yaşadığı anlaşmazlıklar hakkında bugüne kadar sessizliğiyle bilinen Barry, yeğenine Trump için şu ifadeleri kullanıyor: “Lanet olası tweetleri ve yalanları. Aman tanrım. Hepsi sahtekarlık. Sahtekarlık ve zalimlik. Donald zalim. WP’nin kayıtları, Donald Trump hakkında “Too Much and Never Enough: How My Family Created The World’s Most Dangerous Man” (Çok fazla ve Asla Yeteri Kadar Değil: Ailem Dünyanın En Tehlikeli Adamını Nasıl Yarattı?) isimli anı kitabını yazan yeğeni Mary Trump, 2018 ve 2019’da Barry ile yaptığı 15 saatlik konuşmaları toplayarak servis etti.

AmerikadaBugun.com
Asil Burak Yürük

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN