• Dolar Alış 31.1467TL
  • Dolar Satış 31.0224TL
  • Euro Alış 33.7565TL
  • Euro Satış 33.6218TL

Prens William Nisan Ayında Koronaya Yakalanmış

İngiliz medyasında Pazar günü geç saatlerde yayılan haberlere göre, İngiltere Prensi William, Nisan ayında babası Prens Charles’ın COVID-19 kaptığı zamanlarda kendisi de koronavirüse yakalandı.

The Sun gazetesinin haberine göre, Kraliçe Elizabeth’in torunu ve İngiliz tahtının ikinci sırasındaki adayı William, ülkeyi alarma geçirmek istemediği için teşhisini gizli tuttu.

Saray doktorları tarafından tedavi edildiğini ve Norfolk’taki aile evinde Anmer Hall’da tecrit edilerek hükümetin kurallarını izlediğini belirten haber, yine de Nisan ayı içerisinde 14 telefon ve video görüşmesi yaptığını da ekledi.

Gizli kaynağın The Sun gazetesine verdiği demeçe göre virüsten oldukça sert bir şekilde etkilenen William bir aşamada nefes almakta bile zorlanıyordu, bu yüzden etrafındaki herkes oldukça paniklemişti ”dedi.

İngiltere’nin saygın kanallarından BBC’de, pazar günü geç saatlerde kaynakları yardımıyla haberi doğruladı, Kensington Sarayı ve Prens William ofisi resmi olarak haber kuruluşuna yorum yapmayı reddetti.

En son gelişmeleri takip etmek için Instagram kanalımız: amerikadabugun

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN