• Dolar Alış 31.1467TL
  • Dolar Satış 31.0224TL
  • Euro Alış 33.7565TL
  • Euro Satış 33.6218TL

Mühendislik öğrencisi Cem’in Amerika’da ölümü gizemini koruyor

Amerika Birleşik Devletleri’nde mühendislik bölümünü okuyan Cem Ağan’ın ölümündeki sır perdesi henüz aralanmadı. ABD polisi, Türk gencinin sabaha karşı otobanda yürümesinin altındaki sebebi araştırıyor.

Üzücü olay, geçtiğimiz haftalarda ABD’nin Georgia eyaletinde bulunan Sandy Springs şehrinde yaşanmıştı. Memleketi İzmir olan üniversite öğrencisi Cem Ağan’ın, Sandy Springs otobanında cansız bedeni bulunmuştu. Yerel polis teşkilatının yaptığı etraflı soruşturmaya rağmen Türk gencinin ölümü gizemini koruyor.

Gwinnett Technical College Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde öğrenimine devam eden Cem Ağan,  arkadaşlarıyla buluşmak için kendi otomobiliyle bara gitti. Gece 02.00’de bardan ayrılan gencin, sabah saat 06.00 sıralarında bir otomobilin çarpması sonucunda hayatını kaybettiği bildirildi.

Polisler hala şu sorunun cevabını arıyor: “Otomobili ve cep telefonu çalınan ancak cüzdanı üzerinde bulunan Türk genci Cem Ağan neden otobanda yürüyordu?”

AİLESİ SOSYAL MEDYADA SESLERİNİ DUYURMAK İSTİYOR

Önceki gün ABD’de defnedilen Cem Ağan’ın ailesi sosyal medyada seslerini duyurmak amacıyla bir kampanya başlattı. O geceyle ilgili bilgisi olan herkesi bu kampanyaya katılmaya davet ediyorlar.

 

 

 

AmerikadaBugun.com

Tuğçe Coşkun

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN