• Dolar Alış 31.1071TL
  • Dolar Satış 30.9829TL
  • Euro Alış 33.6729TL
  • Euro Satış 33.5385TL

Katar Kraliyet Ailesi Bodrum’a, 180 Personel ve 500 Valizle Geldi

Katar Emiri Şeyh Tamim bin Hamad Al Sani’nin ailesinin Bodrum’da demirli olan milyon dolarlık yatında tatili başladı. Kamyonlarla 500 valiz eşyanın getirildiği yatta, 180 personel görev alacak.

Yatları 3 gündür Bodrum’daydı

Milas-Bodrum havalimanına iniş yapan Katar kraliyet üyelerinin, Katar Emiri Şeyh Tamim bin Hamad Al Sani’nin kardeşi ve ailesi olduğu öğrenildi. Ailenin özel Jumbo jetinden 2 kamyon eşya indirildi. Yaklaşık 500 bavul ve çok sayıda dalış tüpünün kamyonlardan inmesi ise saatler sürdü.

Sabah saatlerinden itibaren lüks yatta hummalı bir çalışma başladı. Gıda kamyonlarının biri gitti diğeri geldi. Gün boyu hazırlık yapan yat personeli, Katar Emiri Şeyh Tamim bin Hamad Al Sani’nin ailesi için hazırlandı.

Polis ekipleri eşlik etti

Katar kraliyet ailesi için Milas – Bodrum havalimanında üst düzey önlem alındı. Kraliyet ailesine ait Jumbo jet ile gelen ailesi için havalimanından, Bodrum gemi yanaşma iskelesine kadar emniyet güçleri yol güzargahında üst düzey önlem aldı. Polis ekiplerinin eskortluğun da yata geçen Al-Thani ailesi için denizde de sahil güvenlik ekiplerinin eşlik ettiği görüldü.

2 kamyon eşya ile geldiler

Katar kraliyet ailesi yata geçtikten sonra Bodrum nakliyat tarafından 2 kamyon eşya da yata getirildi. Yaklaşık 2 saatte özenle indirilen 500 valiz ve dalış tüpleri en çok dikkat çeken eşyalar oldu. Yüzen saraya tatil yapacak olan kraliyet ailesi için özel aşçılar, garsonlar, dalış eğitmenleri, çocukların dadıları, korumalar ve tekne personelleri ile birlikte toplam 180 kişinin geldiği tahmin ediliyor.

AmerikadaBugun.com
Asil Burak Yürük

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN