• Dolar Alış 31.3424TL
  • Dolar Satış 31.2173TL
  • Euro Alış 33.8913TL
  • Euro Satış 33.7561TL

George Soros Belgesel için Hayatı Hakkında Konuştu

Komplo teorilerinin baş aktörü milyarder işadamı George Soros, hayatını konu alan bir belgeselde Jesse Dylan’ın sorularını yanıtladı.

Geniş kitleler tarafından birçok sosyal ve siyasi olayın planlayıcısı ve finansörü olduğuna inanılan George Soros’un hayatı bir belgesele konu oldu.

Soros, kendisiyle aynı adı taşıyan belgesel filminde, filmin yönetmeni, müzisyen Bob Dylan’ın oğlu Jesse Dylan’ın sorularını yanıtladı.

Jesse Dylan

Sayısız komplo teorisinin parçası olduğu iddia edilen Soros, sürekli perde arkasında kaos tohumları eken bir kukla ustası olmakla suçlanmasına ilişkin sessizliğini bozmuş oldu.

Milyarder iş adamı, “Pek çok farklı meseleyle ilgilenmiş ve tartışmalı pozisyonlar almış olmam artık aslında aleyhime işliyor. Bazı insanları sinir ettiğim için mutluyum” dedi.

İsminin geçtiği komplo teorilerinden bazıları

Saros’un isminin geçtiği en yakın teori son ABD seçimleri.

Donald Trump’ın hukuk ekibi, Soros’u 2020 ABD seçimlerini Joe Biden lehine çalmayı amaçlayan geniş çaplı bir komplonun parçası olmakla suçlamıştı.

Söz konusu komploda Soros’un ve birçok ismin yanı sıra hayatta olmayan Venezuela lideri Hugo Chavez’in, Çinlilerin ve bir oy kullanma sistemi sağlayıcısının da adı geçiyordu.

Donald Trump is "willing to destroy the world": George Soros tells  Washington Post

Trump, Soros’u Antifa’yı, “Hayatımız İçin Yürüyüş” hareketini ve 2018’de Meksika’dan ABD’ye hareket eden Orta Amerikalı göçmenlerin konvoyunu finanse etmekle suçluyor.

1930’da Macaristan’da Yahudi bir ailede dünyaya gelen Soros, Nazi işgalinden kurtulmuş, savaştan sonra da Birleşik Krallık’a taşınmıştı. Soros’un Macaristan ve ABD çifte vatandaşlığı bulunuyor.

En son gelişmeleri takip etmek için Instagram kanalımız: amerikadabugun

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN