• Dolar Alış 32.9559TL
  • Dolar Satış 32.8243TL
  • Euro Alış 35.7406TL
  • Euro Satış 35.5980TL

Dünya Markalar Zirvesi Eylül’de Ankara’da

Dünya Markalar Derneği’nin 10.’sunu Türkiye’de düzenleyeceği Geleneksel Zamanı Tersine Kuranlar Ödül Töreni ve Dünya Markalar Zirvesi , Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Düş”ün Grubu ile dev protokolü imzaladı. Covid-19 nedeniyle tüm dünyada kriz koşulları aşılmaya çalışılırken iki büyük markanın bu imzaladığı protokolle dünyanın gözü Türkiye’de yapılacak bu zirvede olacak.

Zirve başkanları Umut Çınar ve Başak Aslan imza töreninden sonra özellikle Savunma Sanayi, Sağlık Turizmi, Ekonomi Zirveleri konuşmacıları arasında dünya devlerinin Türkiye’de aramızda olacağını ve bu firmalar ile eşleşecek tüm firmaların kurumsal Check-Up’larının Düş’ün Grup tarafından yapıldıktan sonra yurt dışı görüşme ve protokollerinin hazırlanacağını ifade ettiler. Zirvede 41 ülkeden CEO, üst düzey yöneticiler ve bürokratların yanı sıra, finalinde de dünyaca ünlü grupların gösterileri ve ödül töreni yer alacak.

Seçkin davetlilerin katılacağı tören muhteşem gösterileri ve sanatçıları ile final zirvesine imzasını atacak.  Dünya Markalar Zirvesi Yönetim Komitesi Başkanı Umut Çınar ve Zirve Komitesinde yer alan  Başak Aslan, Tansel Aksoy, Atakan Taşur, Gökhan Emre Akıl, Sedat Yazıcıoğlu bu yıl 10. kez yapılacak olan ödül töreninin final zirvesini gerçekleştirecek olmanın heyecanı ile birçok alanda uluslararası protokollerin imzalanacak olmasından dolayı gurur duyduklarını ve bundan bir kez daha büyük mutluluk duyacaklarını dile getirdiler.

dumader-baskani-umut-cinar-643618

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN