• Dolar Alış 31.3424TL
  • Dolar Satış 31.2173TL
  • Euro Alış 33.8913TL
  • Euro Satış 33.7561TL

Donald Trump ve Eşi 11 Eylül Saldırıları Anma Törenine Katıldılar

11 Eylül saldırılarının 19. yıl dönümü için düzenlenen törene ABD Başkanı Donald Trump ve eşi First Lady Melania Trump katıldı. Trump burada yaptığı konuşmada, “Bu terör saldırılarında hayatını kaybedenleri asla unutmayacağız. Bugün, onların fedakarlıklarını bir kez daha anıyoruz. Amerika asla teröre boyun eğmeyecektir.” ifadelerini kullandı.

11 Eylül’ün yıl dönümünde Pennsylvania’da bir anma töreni düzenlendi. Bu törene hükümet görevlileri, ABD Başkanı Trump ve askerler katılarak, bu saldırıda hayatını kaybedenler anıldı.

ABD Başkanı Donald Trump, Pennsylvania’da katıldığı anma törenlerinde 11 Eylül terör saldırılarında hayatını kaybedenlerin asla unutulmayacağını belirtti. ABD Başkanı Trump, 11 Eylül’ün yıl dönümünde Pennsylvania’da Flight 93 Ulusal Anıtı’nda gerçekleştirilen anma etkinliğine katıldı.

Burada yaptığı konuşmada, “Bu terör saldırılarında hayatını kaybedenleri asla unutmayacağız. Bugün, onların fedakarlıklarını bir kez daha anıyoruz. Amerika asla teröre boyun eğmeyecektir.” ifadelerini kullandı.

Eşi Melania Trump’ın da katıldığı törende Trump, saldırılarda hayatını kaybedenler adına yapılan anıta çelenk koydu ve saygı duruşunda bulundu. 11 Eylül’de kaçırılan ve Pennsylvania üzerinde düşen uçakta 4 hava korsanı, 33 yolcu ve 7 mürettebat hayatını kaybetmişti.

AmerikadaBugun.com
Asil Burak Yürük

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN