• Dolar Alış 18.8713TL
  • Dolar Satış 18.7960TL
  • Euro Alış 20.3332TL
  • Euro Satış 20.2521TL

Uzak Rota Üçüncü Kez Balkanlar’da

Uzak Rota, düzenlemiş olduğu etkinliklerden dolayı  dünyanın en etkili 10 Turizm Etkiliğinden biri ödülünü aldı.  Belgrad’da geçtiğimiz günlerde üçüncüsünü düzendikleri bir etkinlik yapıldı. Daha önce 2017 ve 2020’de  Belgrad’da düzenledikleri etkinliklere bir yenisini ekledi.

Belgrad Turizm Ofisi desteği ile 08 Nisan 2022’de Metropol Palace Hotel’de gerçekleştirilen etkinlik Balkan pazarına açılmak isteyen Türk markaları için oldukça önemli olacak. Yaklaşık 40 konuşmacı ve 600 turizm profesyonelinin katıldığı etkinlikte “Balkan ve Türk Seyahat Pazarı”, “İş Seyahatleri ve Etkinlikler”, “Kurvaziyer Turizmindeki Inovatif Trendler”, “Mass Turizmin Geleceği” gibi birçok konuya değinildi.

Etkinlikte, Karadağ merkezli Allegrakrstarenja.com CEO’su Mihailo Vukic, Amerika merkezli Social Enterprises CEO’su Samet Oynamış, Polonya merkezli Weco Travel MICE Müdürü Grażyna Grot-Duziak, Hollanda merkezli Meetings.com CEO’su Bas Lemmens, Ukrayna merkezli Join UP’ın Genel Müdürü Ivan Lysak, Romanya merkezli Eturia CEO’su Sorin Stoica, Dubai merkezli Travel ATS CEO’su Saleem Sharif, HotelRunner’dan Rıza Kaynak, Wego Hotel Müdürü Katerina Wolters, Bidroom CEO’su Michael Ros ve Eddy Travel CEO’su Edmundas Balčikonis gibi 40’ın üstünde üst düzey yöneticiler konuşmalarını gerçekleştirdi.

Social Enterprises CEO’su Samet Oynamış, Amerika’da şirket kurulumu ve şirket türleri hakkında detaylı bilgiler verdi. Ayrıca, son beyan süresi dolmak üzere olan Federal Vergi beyan işlemleri için detaylı şekilde bilgilendirme yaptı.

Sektördeki uzmanların ilham verici konuşmalarıyla dolu bir etkinlik oldu.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN