• Dolar Alış 18.8713TL
  • Dolar Satış 18.7960TL
  • Euro Alış 20.3332TL
  • Euro Satış 20.2521TL

Social Enterprises’tan Corona Virüsü Açıklaması

2015 yılında ABD’de kurulan, işlerini Amerika’ya taşımak isteyen insanlara vergi beyannamesi, yatırımcı vizesi, federal ve bireysel vergi kimliği çıkarılması, banka hesabı açılması gibi bir çok yasal prosedürde danışmanlık sağlayan Social Enterprises LLC kurucu ortağı ve CEO’su Samet Oynamış Covid-19 hakkında şu açıklamalarda bulundu;

“Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sağlığı öncelikli endişemizdir. Covid-19 Coronavirus Pandemi sebebiyle, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından önerilen önlemler ışığında şirketimiz uzaktan çalışma da dahil olmak üzere bir dizi koruyucu politika benimsemiştir.

Tüm müşterilerimizi taleplerini karşılamak için kesintisiz hizmet sunmaya çalıştık. Ancak, ABD hükümeti tarafından alınan kararla, IRS kurumu bazı hizmetlerini geçici olarak durdurulmuştur. Böylece, EIN hizmeti geçici olarak durdurulmuştur. Vergi Beyanı hizmeti devam etmektedir. Öte yandan, bu sıkıntılı dönemde, Delaware eyaleti de dahil olmak üzere tüm eyaletler hizmetlerini yavaşlatmıştır.

Bu problemli dönemde siz sevgili müşterilerimize sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.”

 

 

 

AmerikadaBugun.com

Asil Burak Yürük

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN