• Dolar Alış 8.3141TL
  • Dolar Satış 8.2809TL
  • Euro Alış 10.1060TL
  • Euro Satış 10.0657TL

Oyunculuğu Bırakıp ABD’ye Taşınan Tolga Karel Tır Şirketi Kurdu

Sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakan ve Amerika’ya yerleşen Tolga Karel, tır şoförlüğü yaparak önce evini aldı, şimdi de Amerika’da şirket kurdu. Çok sayıda tır alan Karel, heyecanını takipçileriyle paylaştı.

Efsane dizi Yaprak Dökümü ile şöhreti yakalayan Tolga Karel, 2016’da Sarah Scott ile evlenip ABD’ye yerleşmişti. Kurduğu sağlık turizmi şirketi iflas edince eşinin ailesinin Illinois eyaletindeki evine taşınmış, 2018’de ise aylık 8 bin dolara tır şoförlüğü yapmaya başlamıştı.

Tolga Karel: Zor bir süreç yaşıyorum

Karel “İyi teklif gelirse dönerim” diyordu. Ancak ABD’de yaşamaya devam etme kararı aldı. Kaldıkça da işlerini büyüttü.

Eski oyuncu yaptığı açıklamada, “Çocuklarımızın geleceği ve daha sakin, huzurlu bir ortamda büyümeleri için Florida’da küçük bir sahil kasabasına yerleştik” demişti.

Tolga Karel kimdir? Tolga Karel'in eşi kimdir? Tır şoförlüğü yapan Tolga  Karel'in mesleği nedir? Tolga Karel Instagram hesabı - Haberler

Ailesiyle birlikte Florida’ya yerleşen oyuncu, yeni evinin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Hayalindeki eve kavuştuğunu söyleyen Karel, “Yeni evimiz… Tüm güzel dilekleriniz için sonsuz teşekkürler hayırlı olsun inşallah! Güzel anılar biriktireceğiz evlatlarımla… Bunca emek, alın teri boşuna değilmiş! Rabbim şükürler olsun verdiğin her nefes için…” mesajıyla mutluluğunu dile getirmişti. Ünlü oyuncunun evi için 320 bin dolar ödediği öğrenildi.

TOLGA KAREL'İN AMERİKA RÜYASI GERÇEK OLDU! LOJİSTİK ŞİRKETİ KUR

Uzun zamandır ailesiyle birlikte Amerika’da yaşayan Tolga Karel’in rüyası gerçek oldu. “Çok yakında şahane bir atılıma girmiş olacağım 80 dolarla başladığım bu serüvenin iki yıl içinde hangi boyuta geldiğini açıklayacağım” diyen ünlü oyuncu önce evini aldı, şimdi de Amerika’da şirket kurdu. Çok sayıda tır alan eski oyuncu heyecanını sevenleriyle paylaştı.

Pandemide işleri açılan Karel, “Şirketlerimin bu sene Allah nasip ederse büyüme, büyüdükçe manevi olarak küçülme yılı 2021… Şirketlerimin biri nakliyat diğeri de lojistik olarak çalışacak. Nasipse hedefim 2026’da 100 tırlık şirketimin CEO’luğunu yapmak. Ben bu yola çıkarken bir sözüm vardı, bilenler bilir ‘çıraklığını yapmadığım işin ustası olamazsın’ şimdi ustalık döneminin başındayım rabbim yar ve yardımcım olsun” mesajını paylaştı.

En son gelişmeleri takip etmek için Instagram kanalımız: amerikadabugun

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN