• Dolar Alış 32.9559TL
  • Dolar Satış 32.8243TL
  • Euro Alış 35.7406TL
  • Euro Satış 35.5980TL

Georgia’da Kocaayak’ın En Net Görüntüsü Çekildi

ABD’nin Georgia eyaletinde geniş bir kesim tarafından bilinen “Kocaayak” efsanesine ilişkin yeni dikkat çeken gelişme yaşandı. Ormanlık alanda kaydedilen ve bugüne kadar Kocaayak’ın en net görüntüsü olduğu belirtilen video, büyük yankı uyandırdı. Bölge sakinleri bu videodan sonra Kocaayak’ın efsanesine daha çok inanmaya başladı.

Georgia eyaletinde 1800’lü yıllarda başlayan Kocaayak efsanesi günümüze kadar ulaştı. Kocaayak veya Yeti olarak adlandırılan hayvanın Georgia ormanlarında yaşadığına inanılıyor. Bugüne kadar birçok kişi tarafından izi sürülen Kocaayak’ın en net görüntüsü kaydedildi.

2 men claim to see Bigfoot in southern Ohio park

Cryptiduniversity hesabından paylaşılan görüntüde Kocaayak’ın çalılıkların arkasında bir süre gidip geldiği ve çömeldikten sonra yerden kalktığı görülüyor. Ayrıca videoda en çarpıcı detay ise canlının normal bir insan gibi yürümesi oldu.

Cryptiduniversity ‘nin sosyal medya hesabından paylaşılan bu görüntüler, Kocaayak’a inanan insan sayısını da bir hayli artırdı. Öyle ki bölgede yaşayan bazı insanlar, bu görüntüden sonra Kocaayak’ın varlığına iyice ikna olduklarını belirtti.

En son gelişmeleri takip etmek için Instagram kanalımız: amerikadabugun

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN