• Dolar Alış 7.8233TL
  • Dolar Satış 7.7921TL
  • Euro Alış 9.3296TL
  • Euro Satış 9.2923TL

Başkanlık Seçimleri Sonrası İşsiz Kalan Ivanka Trump Yeni Meslek Arayışında

Donald Trump’ın başkanlığı kaybetmesiyle birlikte Beyaz Saray’daki danışmanlık görevinden olan Ivanka Trump yeni meslek arayışına girerken seçenekleri arasında sanat veya tv olduğu iddia edildi.

2017’den beri başkanın danışmanlığını yapan Ivanka Trump ve eşi Jared Kushner seçim sonuçlarından sonra işsiz kalacaklar.

ABD basını Ocak ayında Beyaz Saray’daki görevleri sona erecek olan çiftin iş arayışında olduğunu iddia etti.

Ivanka Trump, Jared Kushner stand to profit from a developer tax break they  pushed for - National | Globalnews.ca

300 milyon dolarlık servet ve bir çok sanat eserine sahipler

Eşiyle birlikte 300 milyon dolarlık serveti ve zengin bir sanat eseri koleksiyonuna sahip olan Ivanka Trump’ın yeni iş alanı olarak sanat dünyasını seçmesi çok büyük bir olasılık.

In pictures: Ivanka Trump arrives in the UAE - Arabianbusiness

Ivanka Trump’ın koleksiyoncular Tico ve Colby Mugrabi gibi sanat dünyasına yakın kişiler de dahil olmak üzere önde gelen koleksiyoncular ve sanat galerilerinin sahipleriyle iletişim halinde kalarak “kaçınılmaz son”a hazırlandığı iddia edildi.

Başkanın kızı, siyasette babasının aracılığıyla önemli rol üstlenmeden önce Instagram paylaşımlarında sıklıkla yer alan etkileyici bir koleksiyon oluşturarak güçlü sanat yatırımcıları arasında yer almıştı. Ailenin çevresinde yer alanlar da Ivanka Trump’ın sanat sektörünün önde gelen kişileriyle görüştüğünü söyledi.

Ivanka Vacuuming' DC Art Exhibit Invites Visitors To Throw Bread Crumbs  That Trump Lookalike Must Clean

Öte yandan Ivanka Trump ile ilgili bir diğer iddia ise tv tekliflerini değerlendirdiği konusunda. Ivanka Trump’a bir çok kanal tarafından televizyon programı yapması için teklifler geldiği, sanatın yanı sıra bu işi de yapabileceği ifade edildi.

En son gelişmeleri takip etmek için Instagram kanalımız: amerikadabugun

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN