• Dolar Alış 5.8898TL
  • Dolar Satış 5.8663TL
  • Euro Alış 6.6063TL
  • Euro Satış 6.5799TL

Tarkan’ın Amerika konseri heyecanı

tarkan amerika konseri

Megastar Tarkan, mart ayında Amerika’da vereceği konserler için hazırlıklarını sürdürüyor.

 

Geçtiğimiz akşam Darüşşafaka yararına verdiği konserle adından söz ettiren Tarkan, ABD’de vereceği konserler için hazırlıklara başladı.

“ÇOK HEYECANLIYIM”

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda stüdyoya girdiği görülen Megastar, “New York ve Los Angeles konserlerim için prova yapıyorum ve çok heyecanlıyım. En iyi şarkılarımdan derlediğim bir playlist hazırlıyorum. Çoğunlukla Türkçe şarkılar olacak fakat İngilizce şarkılar da söyleyeceğim. Umarım hoşunuza gider, görüşmek üzere Amerika” notunu yazdı.

 

AFİŞLERİ NEW YORK CADDELERİNDE

Megastar Tarkan’ın, SM Production organizasyonuyla 2-3 Mart tarihlerinde New York’ta Manhattan Center Stüdyoları’nda bulunan Hammerstein konser salonunda, 5 Mart’ta ise Los Angeles’ta şehrin merkezinde yer alan, The Novo’da gerçekleşecek olan ve VIP biletleri şimdiden tükenen konserleri için hazırlıklar başladı.New York konserleri için, şehrin her yanında dolaşan taksiler Tarkan görseli taşıyor.

Megastar, New York ve Los Angeles’ta gerçekleşecek konserlerinde dünya çapında ses getiren ve milyonlar tarafından sevilen şarkılarını seslendirecek.

Bir Cevap Yazın

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN