• Dolar Alış 5.8898TL
  • Dolar Satış 5.8663TL
  • Euro Alış 6.6063TL
  • Euro Satış 6.5799TL

“Star Wars” Oteli Açılıyor!

AT D23 EXPO 2017, DISNEY PARKS CHAIRMAN BOB CHAPEK ANNOUNCES NEW STAR WARS-THEMED HOTEL FOR WALT DISNEY WORLD RESORT -- During D23 Expo 2017, Walt Disney Parks & Resorts Chairman Bob Chapek announced plans to create the most experiential concept ever in an immersive Star Wars-themed hotel at Walt Disney World Resort. Dedicated entirely to the galaxy of Star Wars, it will be a one-of-a-kind experience where a luxury resort meets a multi-day adventure in a galaxy far, far away.

Walt Disney’in geçtiğimiz cuma günü başlayan ve dün itibarıyla sona eren  Los Angeles’taki D23 Expo etkinliğinde şirketin yeni projeleriyle ilgili birçok önemli duyuru yapıldı. Ancak hiç şüphesiz, bu duyurular arasında en çok dikkat çekenlerden biri Star Wars temalı otelprojesiydi.

Techcrunch’ın haberine göre, en ufak ayrıntısına kadar Star Wars evrenini yansıtacak olan otele gelen konuklar, tam anlamıyla kendilerini sürükleyici bir Star Wars deneyiminin içinde bulacaklar. Star Wars oteli ile ilgili şimdilik fazla detay bilinmese de şimdilik bildiklerimiz şunlar:

  • Bütün otel çalışanları, kostümlü olacak ve Star Wars evreninden bir karakteri canlandıracak.
  • Her konuk, otelde kaldığı süre boyunca kendi hikayesine sahip olacak ve bu hikaye, konuğun oteldeki bütün deneyimini şekillendirecek.
  • Otel, bir uzay gemisi şeklinde dizayn edilecek ve camlar, sadece uzayı gösterecek.

Bu Star Wars otelinin, Florida eyaletinin Orlando şehrinde yer alan Walt Disney World Resort isimli tatil mekanında hayata geçirileceği açıklandı. Bununla birlikte Star Wars otelinin açılış tarihiyle ilgili ise herhangi bir bilgi verilmedi.

Walt Disney’in bu film temalı otel projesi, eğlence ve tatil sektöründe yeni bir dönemin başlangıcı gibi görünüyor. Şirketin Star Wars temalı otelinin büyük ilgi göreceğine hiç şüphe yok. Bu nedenle, ilerleyen dönemde eğlence ve tatilin bir arada sunulduğu, bu tarz film temalı otellerin sayısının hızla artması şaşırtıcı bir durum olmayacak. Hiç şüphesiz bu oteller, kişiselleştirilmiş ürün ve hizmetlerin her geçen gün daha fazla önem kazandığı bir dönemde, eğlence ve tatil sektörüne yeni bir soluk getirecek.

Bir Cevap Yazın

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN