• Dolar Alış 6.0600TL
  • Dolar Satış 6.0358TL
  • Euro Alış 6.7614TL
  • Euro Satış 6.7344TL

RobotCraft – 2nd Robotic Craftmanship International Academy – Portekiz

Screen Shot 2017-02-05 at 2.44.41 PM

Robotik üzerine 2. Yaz stajı fırsatımızı duyurmaktan mutluluk duyarız. RobotCraft 2 aylık yoğunlaştırılmış yaz stajı ve kurs programıdır. Birinci sürümümüzde dünyanın her yerinden 65 kişi ile sağladığımız başarıdan sonra, RobotCraft’ın 2. Sürümü 2017 yazında tekrardan yapılacaktır. Geçen seneki tecrübeleri ve tüm detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz: robotcraft.ingeniarius.pt

Ingeniarius, Ltd. Coimbra, Portekiz merkezli tecrübeli bir mühendislik şirketidir. Ingeniarius; Robotik, Otomasyon gibi konularla yaşam kalitesi, spor, sağlık gibi alanlarda araştırma ve teknoloijk geliştirmeyi hedefleyen bir şirkettir.

Ingeniarius, Erasmus + Staj hareketliliği ile veya Erasmus+ olanağı olmadan, Robotik alanında yenilikçi ve uygulamalı bir kolektif staj olanağı sağlayarak, staj hareketliliği ile birlikte eşsiz bir yaz kursu sağlar. Bu 2 aylık programa katılan öğrenciler, sadece 275 € ‘ya, son teknolojilere odaklanarak Robotik, Mekatronik, Bilgi sistemleri ve Elektrik Elektronik Mühendisliği alanı üzerinde çalışma fırsatı bulacaklardır. RobotCraft 2017 –  2. Robotics Craftsmanship International Academy) olarak adlandırılan yaz kursu, Arduino programlama ve ROS ( Robot Operating System ) çerçevesinde temel robotik öğreniminin arkasındaki bilim ve sanatın genel bir görünümünü oluşturacaktır. Öğrenciler, Robotların nasıl tasarlanacağını, oluşturulacağı ve programlanacağını öğrenecek, konuya geniş bir beceri ve bilgi sahibi olacak şekilde konular sunuma özenle hazırlanacaktır.

Ingeniarius, Öğrencilere kalacak bir yer bulma, vize sürecinde destekleme ve çeşitli konularda yardımcı olmasıyla RobotCraft markası altında bir ekipte sağlayacaktır. Öğrenciler, staj programından önce, program süresince veya sonrasında herhangi bir sorunla karşı karşıya kalırsa, RobotCraft ekibiyle iletişime geçebileceklerdir.

Ayrıca ESN Trabzon, Coimbra Üniversitesi ile birlikte yapılan anlaşma sonucunda ESN Card ile 200 € ‘ya programa kaydolunabilecek bir sponsorluk anlaşması sağlamaktayız.

Daha fazla bilgi için lütfen web sayfamızı kontrol edin: robotcraft.ingeniarius.pt

Facebook sayfamızdanda çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz: www.facebook.com/robotcraft.ingeniarius.pt/

https://youtu.be/F_AaO4ubRwc ( Youtube Tanıtım Filmi )

Bir Cevap Yazın

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN