• Dolar Alış 5.9021TL
  • Dolar Satış 5.8785TL
  • Euro Alış 6.6535TL
  • Euro Satış 6.6270TL

Cep Telefonu Mağazası Yatırım Şansı

Şirket – Kısa Bir Bakış

Cep telefonu, tablet, bilgisayar tamiri, teknik destek, kişiselleştirme hizmetleri ve aksesuar satışı sağlayan Cellairis mağazalarını -ve Walmart Mağazalarında- açıp yönetmek.

Ek bilgi www.cellairiswalmart.com adresinde de bulunabilir.

Şirket Özeti

Şirketin Cellairis Mağazaları hem hizmet hem de ürünler sunacak. Mağazalar cep telefonlarını, tabletleri ve bilgisayarları onarırken, cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar için aksesuarlar satacaklar.

İşe alma ve eğitim Şirket ekibi tarafından sağlanacaktır. Servis ve satış personeli, Cellairis tarafından yeterince eğitilecek ve Şirket profesyoneli ve sürekli mesai saatleri mesai saatlerinde hizmetinize sunulacak.

Özet

Mekanlar komisyona dayalı çalışanlarla yönetilecek. Asgari ücret artı komisyon alacaklar. Cellairis # 1 Mobil Aksesuar ve Onarımlar ABD’deki Endüstri franchisor şirketi The Cellairis Bundle, Rapture Case, Shout Programı ve daha fazlasını içeren yeni kampanyalar başlatıyor.

Hizmetler
Şirketin Cellairis mağazaları, ekran değiştirme, şarj yuvası değiştirme, ön / arka kamera flex kablo değiştirme, ses / güç düğmesi esnek kablo değiştirme, pil değiştirme, cep telefonları için anakart arıza teşhisi ve Apple, Samsung da dahil olmak üzere tüm ana modellerin tabletleri konusunda hizmet veriyor. , Blackberry, HTC, Motorola, LG, Nokia ve daha fazlası.

Sistem tanılama, virüs temizleme, sistem ayarlama, sabit disk klonu, gerekli yazılım yüklemesi, temel donanım kurulumu, şifre kaldırma, biyolojik parola kaldırma ve veri kurtarma gibi şirketin Cellairis mağazaları bilgisayarlar için aşağıdaki hizmetleri de sunmaktadır.

Ürünler
Ayrıca, Şirketin Cellairis mağazaları, tüm ana akıllı telefon ve tablet cihazlarının yanısıra usb kabloları, kameralar, piller, ses kafa jakları, Bluetooth cihazları, kasalar, ekran koruyucu gözlükler, şarj cihazları, güç bankaları, selfie çubuklar, çantalar ve çantalar, vs.

Şirketin Cellairis mağazaları müşterilere özel telefon kutuları da sunmaktadır. Dahili sesi sayesinde! sistemleri, her mağaza müşterileri için özel durumlarda tasarlayabilir.

Şirket Avantajları
Yer: Şirketin Cellairis mağazalarının en büyük avantajlarından biri konumlarıdır. 167 CA eyaleti genelindeki Walmart yerleri incelenecek ve en yüksek müşteri trafiğine sahip yerler, diğer eyaletlerde deneyimli parametreleri uygulayarak seçilecektir.

Devam Eden Giderler:

Çalışanlar: Franchisee tarafından doğrudan kiralanmış / yönetilmiş / ödenmiştir.

Envanter: Doğrudan Cellairis ve diğer onaylı satıcılardan satın alın.”

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN