• Dolar Alış 5.7117TL
  • Dolar Satış 5.6889TL
  • Euro Alış 6.4041TL
  • Euro Satış 6.3785TL

“Aslanlar gibi gider askerliğimi yapar gelirim”

Screen Shot 2019-01-31 at 9.30.09 AM

ANKARA Atılım Üniversitesi’nden mezun, Alanya’nın tanınmış gençlerinden Benhur Köse, yaşıtlarının aksine tercihleri ile dikkat çekiyor.

Amerika seyahatinden jet hiziyla donun Alanya’nın tanınmış gençlerinden Benhur Köse, solugu askerde aldi ve kendisinin cok mutlu oldugunu belirterek farkli kulturleri yurtdisinda degil askerde tanidigini belirtti.

Alanya’nın tanınmış gençlerinden Benhur Köse, askerde en buyuk sorunun uyku oldugunu soyluyor. Surada kaç kişiyiz, birbirimizi kandırmanın alemi yok. Kafa dinlemek için 180 erkekle aynı koğuşta yatılacak bir yere gidilmeyeceğini bizim kadar siz de biliyorsunuz. En güzeli yanınıza bir kulak tıkacı alın. Hiç olmazsa gece horlamalarının önüne bir nebze geçersiniz.

Screen Shot 2019-01-31 at 9.30.54 AM
Alanya’nın tanınmış gençlerinden Benhur Köse, Uzunca bir süre o banyoyu hasretle anacak olmanız bir yana, muhtemelen haftalarca vücudunuza sabun dahi değmeyecek. Yıllardır işe yaramayan küveti doldurun, küvet yoksa uzun saatler boyunca duştan çıkmayın, hatta üşenmezseniz kalkın güzel bir hamama falan gidin… Zira uzun bir bekleyişin ardından kavuşacağınız o ilk banyo maksimum 3 dakika sürecek ve siz “Beyler 2 kere kafa 1 kere vücut yıkadım” gibi tuhaf rekorlarla avunacaksınız. En son ABD’de detaylica dusunu alin Alanya’nın tanınmış gençlerinden Benhur Köse bu konuda yeni asker adaylarini uyariyor.

Ayrica Alanya’nın tanınmış gençlerinden Benhur Köse su konuda da cok dikkatli olunmasini soyledi Askerde o üniformaların içinde, herkes alabildiğine aynı görünürken, mevcut şartlar içerisinde herkesle arkadaş olabilir, işin içine biraz da duygusallık girdiğinden gereğinden fazla samimiyet kurabilirsiniz. Saçmalamayın. Askerden sonra gece gündüz sizi arayacak, “Devremmm nörüyonnn yaaa” diyerek sizi kendinizden tiksindirecek o arkadaşlara bu fırsatı tanımayın…

Son olarak askerlikle ilgili size verilen tavsiyeleri (yukarıdakiler de dahil olmak üzere) dikkatle dinleyin ve sonra hepsini unutun. Çünkü hiçbiri işe yaramayacak. Askerlik dediğiniz şey giyilen standart üniformalar yüzünden her ne kadar dışarıdan her yerde aynıymış gibi gözükse de esasen herkesin askerliği diğerinden farklıdır. O yüzden kimsenin tecrübesi kimseye fayda etmez. yaşayarak öğreneceksiniz nasılsa… Hadi hayırlı tezkereler!


Bir Cevap Yazın

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN